Про компанію

Міжнародна юридична фірма «Спікер» є конкурентним гравцем на ринку правових послуг починаючи з 2011 року.

За час існування фірми, крім отриманого досвіду в різних проектах, була сформована сильна команда юристів, які спеціалізується в різних галузях юриспруденції і доповнюють один одного з метою комплексного супроводу окремих бізнес процесів і господарської діяльності наших Клієнтів в цілому.

Головним завданням команда МЮФ «Спікер» визначає сприяння в розвитку бізнесу наших Клієнтів, результативності стратегій з вирішення спорів, репутації з якої зазначені цілі будуть досягнуті.

Нашими цінностями при роботі з Клієнтом завжди будуть:

Орентірованность на Клієнта

Інтереси Клієнта для нас стоять на першому місці на початку роботи над проектом, при цьому всі дії які необхідно виконати для вирішення проблемної ситуації завжди обговорюються з Клієнтом.

Чесність, відкритість

Всі процеси які команда виконує при роботі над проектом є відкритими для нашого Клієнта, однак максимально захищені від посягань третіх осіб. Ми не допускаємо можливості приховування або обману якої б то не було інформації для збереження високого рівня репутації.

Творчий, нестандартний підхід

При роботі над проектом ми намагаємося застосовувати різні стратегії, в тому числі, які не вимагають великих часових рамок і високих бюджетів для їх виконання.

Проникливість, обачність

Наша команда намагається завжди прораховувати ситуацію на кілька кроків вперед, щоб в майбутньому не зіткнутися з непередбаченими труднощами, або бути готовими до їх подолання.

Розвиток, вдосконалення

Вважаємо нашим головним завданням, постійний розвиток команди, професійних навичок, а також якості послуг, що надаються.