Судова практика

Судова практика від юристів компанії «Спікер» для клієнта – це гарантія відсутності негативних наслідків від судових суперечок, можливість не переживати про зниження ефективності або про втрату бізнесу, репутації, активів. Досвідчені і сильні фахівці, використовуючи новаторські методи захисту комерційної діяльності в суді, гарантують клієнтську безпеку.

Клієнтами компанії є приватні особи, національні та міжнародні промислові групи і корпорації, фінансові організації. Вони завжди отримують якісне юридичне обслуговування, що включає бізнес-орієнтовані, економічно обґрунтовані і структуровані відповідно до вимог законодавства рішення, спрямовані виключно на ефективне досягнення комерційних цілей.

Судова практика від компанії «Спікер» – це можливість розв’язання спорів у сфері корпоративного та податкового права, інтелектуальної власності, пов’язаних зі страхуванням, інвестуванням, фінансуванням, нерухомістю, будівництвом. А також врегулювання всіх питань, що виникають при взаємодії з державними органами, приватними особами, контрагентами в медичній, агропромислової, інформаційної та телекомунікаційної сферах.

Крім того, юристами здійснюється розробка превентивних заходів захисту від виникнення ризиків втрати бізнесу (активів), від нападок рейдерів і недобросовісних конкурентів, від неправомірних дій або бездіяльності представників державних структур, атак на інтелектуальні об’єкти власності. І завжди доступний судовий захист інтересів в національних судах або в міжнародних юрисдикціях, що вибудовуються з урахуванням великої правозастосовної практики і на базі даних, отриманих в результаті комплексного аналізу всіх аспектів ситуації.

Юристи компанії – компетентні фахівці, які беруться за складні справи з високою «вартістю» ризиків, так як постійний розвиток, внутрішня система контролю над проектами і командна взаємодія – гарантія успішного вирішення спору для клієнта.

Судова практика для компанії – одне з ключових напрямків діяльності. «Спікер» – це сильна команда професіоналів різного профілю. Кваліфіковані юрисконсульти, аналітики, адвокати, об’єднуючи зусилля, розробляють максимально ефективні правові тактики і стратегії, завдяки яким оптимізуються часові та фінансові витрати клієнта і забезпечується захист його активів!