Податкове і митне право

Кваліфіковане консультування власників бізнесу, приватних і професійних інвесторів, а також топ-менеджерів компаній у сфері податкового та митного права від компанії «Спікер» можливо завдяки тому, що юристи мають спеціальні знання і досвід.

Підтримка клієнтів здійснюється у всіх ключових юрисдикціях і базується на принципі відповідності стандартам якості при супроводі проектів з податкового планування / структурування та транскордонних угод.

«Спікер» – надійний партнер. Юристи компанії допомагають клієнтам здійснювати податкові реєстрації в іноземних юрисдикціях і реалізовувати, пов’язані з питаннями оподаткування поточні митні процедури з урахуванням всіх можливих пільг і преференцій. Розробляють оптимальні схеми оподаткування, паралельно оцінюючи ризики і застосовуючи перевірені методи їх оптимізації.

А також експерти допомагають однозначно трактувати іноземні та вітчизняні законодавчі формулювання, що тягнуть в разі неправильного їх застосування різні фінансові санкції і правильно розуміти офіційні роз’яснення фіскальних / митних органів та / або отримувати захисні документи, як заходи безпеки для випадків застосування штрафів за порушення податкового або митного законодавства . Забезпечують створення і узгодження бізнес-структур – прозорих, простих в управлінні і беззбиткових, з точки зору змісту бізнесу, рівня податкового навантаження та захисту інтересів бенефіціарів та їх активів.

Клієнти «Спікера» завжди грамотно позиціонують себе і бізнес у взаєминах з контролюючими та правоохоронними державними структурами, в перемовах по досудовому врегулюванню проблем або ж у судових процесах.

Досвідчені юристи «Спікера» проведуть аудит, оцінять стан внутрішньої звітності, проаналізують всі фінансові потоки, роз’яснять нюанси оподаткування прибутку, доходів приватних осіб або питання формування та використання податкових кредитів і розроблять будь-який механізм оптимізації при необхідності.

Практичний досвід юристів компанії «Спікер» в сфері податкового та митного права для клієнтів – це захист від фінансових втрат, штрафних санкцій, інших негативних наслідків, що виникають через незнання особливостей вітчизняного або іноземного законодавства!