Нерухомість і будівництво

Юристи компанії «Спікер» професійно консультують власників бізнес-діяльності, керівництво фірм, топ-менеджерів, а також девелоперів і осіб, що займаються інвестуванням, з усіх питань, що виникають в процесі володіння, розпорядження та користування об’єктами нерухомості.

Експерти «Спікера» допомагають клієнтам реєструвати нерухомість, структурувати її володіння, укладати міжнародні і національні угоди з будь-якими нерухомими об’єктами. Зокрема, супроводжують перехід права власності, процедури ліцензування та оформлення дозволів, контролюють використання цінних об’єктів в якості забезпечення, аналізують правомірність титулів, проводять юридичний аудит проектів, в тому числі девелоперських.

Комплексне юридичне обслуговування в сфері «Нерухомість і будівництво» включає: розробку рекомендацій по законному обігу земель та документації щодо зміни цільового та функціонального призначення земельних ділянок, супровід операцій з управління нерухомістю, по реконструкції або перепланування будівель і споруд (у разі знесення) будь-якого призначення. А також складання всієї необхідної в тому чи іншому випадку супровідної документації, включаючи договори, що відповідають стандартам FIDIC.

Юристи консультують клієнтів щодо застосування різних інвестиційних схем в будівництві, по тендерних питань і ліцензуванню і здійснюють представництво інтересів перед владними органами, займаються питаннями нерухомості і будівництва, в судах, а також в партнерських правовідносинах, в тому числі, при врегулюванні орендних взаємодій.

Клієнти звертаються до юрисконсультам компанії, щоб попередити можливі негативні наслідки для бізнесу, наприклад, втрату активів або титулів, виникнення ризиків, обумовлених вразливим становищем фірми або ненадійністю контрагентів. Звертаються також для перевірки надійності придбаних об’єктів, підтвердження прав або їх відчуження, за інформацією про перспективи володіння активами в контексті публічно-правових відносин або за консультацією щодо законодавчого регулювання земельних відносин та ринку нерухомості.

«Спікер» для клієнта -відповідальний помічник і надійний радник у всіх питаннях, важливих для оптимізації, володіння, управління та законодавчого супроводу господарських операцій, пов’язаних з нерухомістю та будівництвом!