Міжнародне стягнення заборгованості

Міжнародне стягнення заборгованості – процес однозначно складний, а якщо сторони будь-якої приватної або бізнес-домовленості проживають в різних державах, то складний подвійно. Юристи МЮФ «Спікер» успішно надають послугу врегулювання будь-яких боргових проблем будь-якого рівня складності в Україні, в країнах СНД – Росії, Білорусі, Казахстані, а з 2018 року і по всьому світу.

Ефективна практика стягнення реалізується юристами компанії завдяки глибоким знанням українського та міжнародного законодавств, ділової культури і особливостей менталітетів різних націй. Експерти знають, що робити, якщо боржник – фізична особа або підприємство, не хоче або не може платити по рахунках, а кредитор знаходиться в невигідному територіальному положенні.

Міжнародне стягнення боргів, як послуга від МЮФ «Спікер» – це гарантоване відновлення справедливості для кредиторів, боржники яких не виконують свої фінансові зобов’язання. Юристи розберуться в тому, що відбувається: з’ясують, що стало причиною проблеми – фінансова неспроможність (банкрутство) дебітора або ж його несумлінність, і розкажуть, про те, як діяти в обставинах, коли контрагенти розділені великою відстанню.

Іноземні компанії від співпраці з МЮФ «Спікер» гарантовано отримують чесні прогнози і максимально можливі результати. Процес взаємодії завжди проводиться з урахуванням різниці в законодавствах різних країн і конкретних обставин кожної мультіюрісдікціонной проблеми.

Спочатку експерти проведуть медіацію: боржнику будуть запропоновані варіанти мирного досудового врегулювання інциденту, в тому числі, реструктуризація. Далі, в залежності від обставин будуть використані доречні правові механізми стягнення боргів – претензійні процедури, судове стягнення, оскарження в різні судові інстанції і арбітраж. На завершення юристи забезпечать виконання судового рішення, в тому числі рішення національного суду на території будь-якої іноземної держави.

Важливо! Юристи МЮФ «Спікер», представляючи інтереси клієнтів, завжди дотримуються етичних принципів, ніколи не використовують незаконні методи роботи з боржниками і контролюють вирішення проблеми до кінця, на етапі виконавчого провадження включно.

Юристи компанії – фахівці високого класу. Вони професійно орієнтуються в законодавствах різних держав, для них немає мовних бар’єрів і вони завжди максимально ефективно використовують всі можливі засоби правового захисту клієнтів для стягнення заборгованостей в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані та по всьому світу.