Міжнародна торгівля

Компанія «Спікер» надає своїм клієнтам повний комплекс послуг в сфері міжнародної торгівлі: від консультацій щодо укладення угод до вирішення спорів, що виникають в процесі бізнес-діяльності.

Так, комплексне правове обслуговування – це супровід переговорних процесів, складання контрактів і контроль їх виконання, врегулювання конфліктів в процедурах альтернативного вирішення спірних інцидентів, підготовка до судових розглядів, в тому числі, документальна, безпосередній захист інтересів в судових процесах.

У «Спікер» за підтримкою звертаються представники міжнародних торгових домів, фінансові установи, державні і міжнародні корпорації, трейдери, вантажоперевізники, інші учасники правовідносин. Вони гарантовано отримують відповіді на питання, пов’язані з міжнародною торгівлею: по оформленню претензій за якістю і забруднень, фрахтових договорів, коносаментів, по використанню платіжних механізмів міжнародного формату, акредитивів, страхування, торгового фінансування, щодо попередження санкцій та інших торгових бар’єрів.

Багаторічна практика юристів компанії та глибоке розуміння специфіки бізнесу – фактори, що сприяють формуванню практичних, вигідних і комерційно правильних рішень для всіх клієнтів без винятку.

Юристи «Спікера» професійно:

  • Консультують відомі українські та міжнародні компанії по перспективам відновлення інвестицій на «проблемних» територіях.
  • Супроводжують компанії в арбітражних розглядах щодо скасування обмежень на здійснення експортно-імпортних операцій і захищають інтереси трейдерів в різних виробництвах по регламенту FOSFA, GAFTA стосовно неплатоспроможності та виконання договірних умов, юрисдикційних заперечень, застосування режиму експортних квот на товари і т. д.
  • Надають обґрунтовані рекомендації та допомогу щодо врегулювання проблем з міжнародними платіжними системами, щодо порушень договорів, що регламентують постачання товарів, і по звільненню заарештованих суден.

На рахунку компанії «Спікер» ряд успішно завершених справ з правового захисту інтересів великих холдингів в провадженнях судів вищих інстанцій. Юристи професійно застосовують знання і досвід, підкріплені практикою, нормами вітчизняного законодавства і положеннями міжнародних НПА!