Корпоративне право / M&A

Команда юристів міжнародної юридичної фірми «Спікер» має достатній досвід в супроводі угод на території України та інших країн у сфері «Корпоративного права / M&A».

Автопромисловість, металургія, паливна, енергетична і сільськогосподарська галузі, сфери нерухомості, будівництва, торгівлі, фінансів – це основні напрямки, в яких юристи фірми супроводжують вітчизняні та зарубіжні компанії при укладанні угод.

Комплексний супровід поточних бізнес-процесів, включаючи корпоративне управління, великих корпоративних угод, вирішення завдань, пов’язаних з початком комерційної діяльності або її оптимізацією – послуги, за якими звертаються клієнти до юристів компанії.

Взаємодія юристів і керівників, власників компаній дозволяє останнім не побоюватися за те, що їм будуть загрожувати штрафні санкції або ефективність їх бізнесу буде перебувати під питанням.

Наприклад, створення, становлення, об’єднання або поділ бізнесу практично завжди обумовлено придбанням або відчуженням як самого бізнесу, так і його активів. Це означає, що всі стратегічні цілі нового проекту повинні бути продумані, а всі ризики передбачені.

Наша команда професіоналів кваліфіковано вирішує питання, що виникають на всіх етапах M&A-угод. Зокрема, веденням переговорів, підготовкою проектної документації по злиттю або поглинанню, погодженням угод з АМКУ.

Досвід, підкріплений практикою команди МЮФ «Спікер» дозволяє нашим Клієнтам отримувати необхідний результат у встановлений термін, з оптимізованим-узгодженим бюджетом без прихованих ризиків в майбутньому.