Банківське та фінансове право

Знання галузевої специфіки і досвід, отриманий в результаті супроводу величезної кількості угод в сфері застосування банківських та фінансових продуктів – фактори, завдяки яким юристи компанії «Спікер» завжди виправдовують очікування клієнтів.

Фахівці однаково якісно вирішують завдання великих інвестиційних установ, комерційних банків, зарубіжних і українських компаній, приватних осіб. Курирують питання, пов’язані з укладенням фінансових угод і супроводом операцій в сільськогосподарській, виробничої, транспортної та інших галузях господарської діяльності.

Клієнти-представники інвестиційних установ і комерційних банків звертаються до юристів, щоб врегульовувати потенційні проблеми, пов’язані з неповерненням грошових вкладень дебіторами, з можливим застосуванням санкцій з боку контролюючих органів. А також для усунення причин виникнення судових розглядів, попередження настання репутаційних ризиків, врегулювання питань з випуском електронних грошей або процесингових операцій, пов’язаних з ними. Експерти розробляють способи вирішення всіх зазначених проблем.

Команда юристів «Спікера» відмінно орієнтується у всіх областях, що відносяться до фінансової та банківської галузі і завжди готова допомогти клієнтам розібратися в нюансах ринку капіталу, внутрішнього та транскордонного фінансування, злиття (поглинання) компаній, інших фінансових продуктів.

Практика «Банківське та фінансове право» від «Спікера» – це операції з борговими та пайовими цінними паперами, сек’юритизованими активами, деривативами та короткостроковими інструментарієм, реалізація проектів на ринках капіталу, залучення коштів, вигідне їх вкладення в цінні папери. А також супровід фінансових операцій, пов’язаних з обігом сировинних товарних груп, проектним фінансуванням, вкладеннями в нерухомість, що забезпечується активами.

«Спікер» допомагає учасникам фінансового ринку діяти ефективно, за рахунок підвищення конкурентоспроможності, реалізації злиттів і поглинань, за допомогою інших інструментів.

Якісний правовий супровід юристів можливий завдяки наявності унікального досвіду, вмінню гнучко взаємодіяти і глибокому розумінню важливості кожного проекту, що є основою ефективної діяльності приватних осіб, комерційних банків, інвесторів та інших клієнтів компанії!