Новини фірми: «Стягуємо борги з іноземних боржників по всьому світу!»

Кваліфікованим врегулюванням боргових проблем в міжнаціональному форматі впевнено можуть займатися обмежена кількість компаній. Внаслідок цього, послуга «Міжнародне стягнення заборгованості» є сьогодні надзвичайно затребуваною!

Повідомляємо Вам, що МЮФ «Спікер» з 2018 року є учасником міжнародної організації зі стягнення заборгованостей. Це істотно розширило спектр послуг фірми і можливості клієнтів. Тепер ми компетентні в наданні юридичної допомоги по стягненню заборгованості практично в будь-якій країні світу і на різних стадіях перебування спірного питання – досудове стягнення, судовий розгляд, виконання судового рішення, в тому числі виконання рішення національного суду на території іноземної держави.

За неофіційними даними 90% кредиторів, боржники яких знаходяться в інших країнах, не бажають займатися стягненням через те, що будь-яка мультіюрісдикційна проблема обумовлена складними юридичними формальностями.

Юристи МЮФ «Спікер» вже змінюють цю статистику! Кількість клієнтів, які звернулися за послугою стягнення боргів та / або для виконання судових рішень на території іноземних держав, неухильно зростає.

Якщо Ви зіткнулися з аналогічною труднощами в поверненні боргів від іноземного боржника, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.